Produkty

Oleje a kozmetika PURE FIJI, RENIU, MANA´IA, DILO

Kozmetika PURE FIJI je vyrobená z panenského kokosového oleja, ktorý je jedným z najbezpečnejších a najefektívnejších hydratačných produktov prírody. Navyše je obohatená o extrakty z exotických orieškov Makadamia a Maluccana, obsahujúce vitamíny a minerály.

 

Táto kozmetika má vysoký obsah prírodných antioxidantov v podobe vitamínov

A, C, E a svojím zložením sa podobá ľudskej pokožke, ktorá ju dobre znáša a nereaguje alergicky.Vitamíny obsiahnuté v produktoch podporujú obnovu bunečnej štruktúry vrchnej časti kože, spomaľujú jej starnutie a stimulujú tvorbu kolagénu. Pokožka tak zostáva dlhšie jemná, pružná a vláčna. Vitamín E pomáha zrýchliť hojenie poškodení ako sú popáleniny, vrásky, jazvy, exémy či pečeňové škvrny. PURE FIJI využíva taktiež výťažky z kvetov a stromov zo súostrovia Fidži.

PURE FIJI , RENIU, MANA´IA / určená pre mužov /oleje, telové mlieka, krémy, peeling....
DILO - liečivé účinky / skľudňuje pokožku, vyživuje a regeneruje pokožku spálenú slnkom, vysušenú vetrom, postihnutou akné, dermatitídou, ekzémom či uštipnutú hmyzom. Takisto skľudňuje pokožku podráždenú holením, chemickým peelingom, ožiarovaním a chemoterapiou
Extra panenský kokosový olej je vhodný pre telové masáže, relaxačný kúpeľ, ošetrenie pokožky na rukách, nohách, bruško budúcich mamičiek, nechtové lôžka, drobné jazvyčky a vlasy, ktorým dodáva potrebné živiny. Taktiež je  efektívny na ošetrenie pleti po opaľovaní a dokonca aj veľmi jemný k detskej pokožke. Ukľudňuje a lieči pri aplikácii na podráždenú pleť. Veľmi účinný je pri chladnom a suchom počasí. Prekavpí Vás ako rýchlo sa absorbuje a zanechá sviežu a prirodzenú zdravú pleť. Tuhne pri teplote 26 C, čím sa pozná jeho panenská čistota.Oleje - Saloos

Všetky masážne oleje Saloos obsahujú spojenie tzv M3 olejov lisovaných za studena (mandľový, makadamiový a marhuľový), ktoré patria k špičke rastlinných olejov. Rastliny pre ich výboru sú starostlivo vyberané a preto môžeme garantovať prvotriednu kvalitu u každého z nich.  Sú harmonickou kombináciou olejov lisovaných za studena a esenicálnych olejov. Obsahujú najvyššie možné množstvo bioaktívnych látok, vitamínov, minerálov v ich prirodzenej podobe, ktoré dokážu v maximálnej miere predať nášmu telu. Výborne sa vstrebávajú a nezanechávajú pocit mastnoty.